Консультацii, замовлення товарiв.:099-759-99-09068-272-97-27050 812-87-92 (продаж)

Сіґвей Центр Херсон офіційний представник Segbot в Україні.

    Чудо ваважлива новина! Сіґвей Центр Херсон став офіційним представником компанії Segbot в Україні. Ми з самого початку співпрацювали з цією компанією, але 25 травня 2016 року до Сіґвей Центру Херсон завітав Li Jia - генеральний директор китайської компанії Segbot. Його вразив наш центр, наші працівники, які щиро та турботливо ставляться до прихильників покатушок на гіросуктерах, та вразили, власне, самі прихильники. У результаті семиденних переговорів, підписано договір про стратегічні партнерські відносини.
        Сіґвей Центр Херсон і раніше забезпечував надійний сервіс та давав гарантію, але ж ми покращуємось для своїх клієнтів, тож тісна співпраця з таким надійним брендом, як Segbot, це ще один крок у перед. І ми вже на всеукраїнському рівні можемо говорити про офіційний продаж, сервіс та гарантію. Компанія Segbot гарантує якість, а Сіґвей Центр Херсон гарантує якісне обслуговування, інструктаж та вчасну доставку в будь-який куточок України.
    Сіґвей - це двухколесний самокат, який працює завдяки електродвигуну. В перекладі з італійської мови, segway  означає "слідувати, іти за". Іноді сігвей називають скутером. Сіґвей незамінний як у місті так і на природі. 
         Придбавши сіґвей, або взявши його на прокат у Сіґвей Центрі Херсон, ви можете не просто влаштувати гарний відпочинок, а й використовувати його і в досить практичних побутових цілях. Також будь яка рекламна соціальна або політична акція буде набагато ефективнішою з використанням скутера Сіґвей.