Консультацii, замовлення товарiв.:099-759-99-09068-272-97-27050 812-87-92 (продаж)

Оплата і доставка

Ціна ТОВАРУ.

1. Ціни в інтернет-магазині вказані у валюті країни покупця за одиницю ТОВАРУ.

2. Тарифи на надання послуг з доставки, вказані на сайтах кур'єрських фірм "НОВА ПОШТА", "ІН-ТАЙМ" і "УКРПОШТА" на кожен ТОВАР в залежності від його характеристики.

3. Загальна сума ЗАМОВЛЕННЯ, за винятком вартості доставки, вказується в розділі «Кошик» в рядку "Разом".

 

Оплата ТОВАРУ.

1. При готівковій формі оплати ПОКУПЕЦЬ зобов'язаний сплатити ПРОДАВЦЕВІ ціну ТОВАРУ в момент його передачі, а ПРОДАВЕЦЬ зобов'язаний надати ПОКУПЦЮ  документ, що підтверджує оплату ТОВАРУ.

2. При безготівковій формі оплати обов'язок покупця щодо сплати ціни ТОВАРУ вважається виконаним з моменту зарахування відповідних грошових коштів в розмірі 100% (ста відсотків) передоплати на розрахунковий рахунок Продавця за реквізитами, вказаними в пункті "спосіб оплати".

3. При безготівковій формі оплати прострочення сплати Покупцем ціни ТОВАРУ на термін понад 5 (п'яти) днів є істотним порушенням цього договору. В цьому випадку ПРОДАВЕЦЬ вправі в односторонньому порядку відмовитися від виконання цього договору, повідомивши про це покупця.

4. ТОВАРИ поставляються ПОКУПЦЕВІ за цінами, найменуванню, в кількості, що відповідає замовленню, оплаченому Покупцем.


Доставка ТОВАРУ.

1. Доставка ТОВАРУ ПОКУПЦЮ здійснюється за адресою і в терміни, узгоджені Покупцем і менеджером ПРОДАВЦЯ при оформленні ЗАМОВЛЕННЯ, або ПОКУПЕЦЬ самостійно забирає товар зі складу Продавця.

2. Точна вартість доставки ТОВАРУ визначається ФИРМОЙ КУР'ЄРСЬКОЇ ДОСТАВКИ, при оформленні замовлення і не може бути змінена після узгодження Покупцем.

3. Неявка покупця або не вчинення інших необхідних дій для прийняття ТОВАРУ можуть розглядатися ПРОДАВЦЕМ в якості відмови покупця від виконання договору.